Pazartesi, Ocak 21, 2019

Platzhalter roof5

 

Arama-2

Langfristige Artikel

Box Link

Events

 PANO

 

 

 

 Zonema de Domane ma

 

   
   
   
   

  

Dersimzaza.com'dan kısa bir açıklama

Facebook'ta sitemizin ismi ile benzerlik taşıyan bazı sayfalar görülmektedir. Bu sayfaların sitemizle hiç bir ilgisi yoktur. Sitemizin www.dersimzaza.com adresi dışında internet üzerinde herhangi bir hesabı ya da sayfası bulunmamaktadır.

Kamuoyunun dikkatine sunulur.

Dersimzaza.com

 


 

‘Efrîn halkının direnişi işgalcileri yenilgiye uğratacak’

 

‘Efrîn halkının direnişi işgalcileri yenilgiye uğratacak’ 

 

ŞERVÎN MUSTEFA / ANHA

14.02.2018 14:16 

 

 

EFRÎN – Uluslararası güçlerin Efrîn’de sivillere yönelik saldırılar karşısındaki sessizliğine tepki gösteren Kanton Meclisi Eşbaşkan Yardımcısı Bekir Elo, “Efrîn’de halkların direnişi işgalcileri yenilgiye uğratacak” dedi.

Efrîn Kantonu Meclisi Eşbaşkan Yardımcısı Bekir Elo, işgalci Türk devleti ve bağlı terör gruplarının yaşam alanlarına yönelik barbarca saldırılarına ilişkin ANHA’ya konuştu. Erdoğan’ın Efrîn’e yönelik saldırılar ile Türkiye’deki seçimleri kazanmayı hedeflediğini belirten Elo, Efrîn’de çocuk ve kadınların hedef alınarak katledildiğini hatırlattı.

Suriye rejimi ve Rusya’nın Efrîn’e yönelik saldırılardan sorumlu olduğunu vurgulayan Elo, uluslararası güçlerin Efrîn’de sivillere yönelik devam eden barbarca saldırılar karşısındaki sessizliğine tepki gösterdi. Elo, “Efrîn’de devrimci halkların birlik ve direnişi işgal saldırılarını yenilgiye uğratacak” dedi.

 

Leave your comments

0
terms and condition.
  • No comments found